| Nazwa produktu | IP67 Złącze M8 Wiązka Przewodów Podwójne Zakończenie Wstępnie Odlewane Przewody Ekranowane Męskie Za |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Podłączacze podwójny końcówka wstępnie wykonany przewód podłączacze tarcza męski zakręt / ko |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Podłączacze podwójny końcówka wstępnie wykonane przewód podłącza osłony męski zakręt / kobie |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącza podwójny końcówka wstępnie wykonane przewody ozdoby tarcza męski zgięcie / kobiece zg |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze przednie instalacja osłony 4P 4P |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V AC/DC |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | Złącze IP67 M8 Front Instaluj męskiej tarczy 3P |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector After Install Male 4P Shield |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | Połączenie IP67 M8 Po zainstalowaniu Kobieta Tarcza 3P Długość kabla 1,0 m |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector After Install Female 4P Shield 0.5m Cable Length |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector After Install Female 3P Shield 0.5m Cable Length |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |