| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącza podwójny końcówka wstępnie wykonany przewód podłącza tarcza męski / żeński prosty 4P |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze podwójny końcówka wstępnie wykonane przewód złącza tarcza męski zgięcie / kobiece zgi |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 3P |
| Nazwa produktu | IP67 Złącze M8 Wiązka przewodów podwójne zakończenie Wstępnie zmontowana wiązka przewodów ekranowana |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 3P |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze podwójny końcówka wstępnie wykonane przewody przewodowe osłona męski zakręt / kobiecy |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze wiązka wiązki podwójnego końca Prefabrykacja wiązki drutu samca prosta/zgięcie 4p ant |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Rated Voltage | 60 V DC±25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze z otwartymi przewodami Kobieta Prosta 4P Przeciwko szlamom 5m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze z otwartymi przewodami Kobieta prosty 4P antysługu 10m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze z otwartymi przewodami męski zgięcie 3P antysługu 5m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącza z otwartymi przewodami męski zgięcie 3P antysługi 10m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze z otwartymi przewodami męski zgięty 4P antysługu 3m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |