| Nazwa produktu | Złącze sygnału magazynowania energii Kontakt męski Au 20-16AWG |
|---|---|
| Zastosuj miernik drutu | 0,50 -2,0 mm² (20~14AWG) |
| Uzgodnienie | UL1977 |
| Trwałość | 200 cykli |
| Prąd operacyjny | 13A Maks |
| Nazwa produktu | Złącze hybrydowe do magazynowania energii |
|---|---|
| Uzgodnienie | UL 4128 |
| Kwalifikacja produktu | IEC 61984 / EN 61984 |
| Prąd operacyjny | 25 ~ 40a (moc); 3a (sygnał) |
| Materiał | Miedź nylonowa/stopowa |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Male 4P |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Female 3P |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze Włączacze skrętowe połączające połączenie połączające połączenie połączające połączen |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Male Three Holes |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Male 4P |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Female 3P |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Female 4P |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Field-Wireable Screw Terminals Male 4P Shield |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |