| Nazwa produktu | IP67 M8 Podłączacze podwójny końcówka wstępnie wykonany przewód podłączacze tarcza męska / żeńska pr |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 3P |
| Nazwa produktu | IP67 Złącze M8 Wiązka Przewodów Podwójne Zakończenie Wstępnie Odlewane Wiązka Przewodów Ekranowane M |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 3P |
| Nazwa produktu | IP67 Złącze M8 Wiązka Przewodów Podwójne Zakończenie Wstępnie Odlewana Wiązka Przewodów Ekranowana M |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Łącznik podwójny końcówka wstępnie wykonane przewody przewodowe Tarcza męska zgięcia / kobie |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącza podwójny końcówka wstępnie wykonane przewody ozdoby tarcza męski zgięcie / kobiece zg |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącza z otwartymi przewodami męskimi prostymi 3P PUR 10m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącza z otwartymi przewodami męski prosty łańcuch ciągnący 4P 5m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze z otwartymi przewodami Kobieta Wprost 3P Anty-Slag 5m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V AC/DC |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze z otwartymi przewodami Kobieta prosty 4P antysługu 10m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącza z otwartymi przewodami męski zgięty 3P PVC 10m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |