| Product Name | IP67 M8 Connector After Install Female 4P Shield 0.2m Cable Length |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Flange Mounting Female/Male 3P Shield |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze z otwartymi przewodami męski prosty 4P PVC 3m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącza z otwartymi przewodami z końcówkami kobiecymi prostymi 3P antysługu 10m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V AC/DC |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze z otwartymi przewodami Kobieta prosty łańcuch ciągnący 4P 3m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze z otwartymi przewodami |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze z otwartymi przewodami męski zgięty 4P PUR 3m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącza z otwartymi przewodami |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącza z otwartymi przewodami z końcówkami |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Prąd operacyjny | MAX 4A |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Nazwa produktu | Złącze IP67 M8 z otwartymi drutami PNP Lampa LED Kobieta prosta 3p Pur 5M |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 3P |