| Nazwa produktu | IP67 Złącze M8 Wiązka Przewodów Podwójne Zakończenie Wstępnie Odlewane Przewody Ekranowane Męskie Pr |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącza podwójny końcówka wstępnie wykonane przewód podłącza osłona męski prosty / kobiecy zg |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 Złącze M8 Wiązka Przewodów Podwójne Zakończenie Wstępnie Odlewane Przewody Ekranowane Męskie Za |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Product Name | IP67 M8 Connector After Install Male 4P Shield 0.3m Cable Length |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Harness Double End Precast Wire Harness Male/Female Straight 4P Towing Chain 10m |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Position Number | 4P |
| Product Name | IP67 M8 Connector Harness Double End Precast Wire Harness Male/Female Straight 4P Anti-Slag 3m |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Product Name | IP67 M8 Connector Harness Double End Precast Wire Harness Male/Female Bend 4P PVC 3m |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Rated Voltage | 60 V DC±25% |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Position Number | 4P |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącza podwójne końcówki wstępnie wykonane Wire Harness PNP pas lampy LED Mężczyzna Bend/Fem |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze wiązka wiązki podwójnego końca Prefastowa wiązka wiązki przewodów PNP Lampa LED MĘŻCZ |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |
| Nazwa produktu | IP67 M8 Złącze wiązka wiązki podwójnego końca Prefabrykacja wiązki przewodów PNP Lampa LED MĘŻCZYZNA |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 |
| Napęd nominalny | 60 V DC ± 25% |
| Temperatura pracy | -25~+85℃ |
| Numer pozycji | 4p |